Якщо не віриш – краще й не люби! В чужих обіймах квітну я розмаєм. Я посміхнуся – зовсім не тобі. Про день вчорашній навіть не згадаю.
Розмай
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okЯкщо не віриш – краще й не люби! В чужих обіймах квітну я розмаєм. Я посміхнуся – зовсім не тобі. Про день вчорашній навіть не згадаю.