Я до тебе в сни осінньо-ніжні, Запахом і дотиком і звуком. Може згодом чи на цьому тижні… Радістю, надхненням, просто другом? Я “щолистопада” забуваю, Станцію метро і колір неба. Ні тебе, ні сумнівів, ні чаю. Годі любий хлопчику. Не треба.
Savka
1 post