Запитав Зураб Лучник В свата свого Гриця: -Ви,явно,підкаблучник (Жінка у вас-“киця”; А ще:”фея-чарівниця”, “Щастя чималеньке”, “Бджілка-трудівниця”, “Сонечко ясненьке”)… -Забагато вже дурниць Мелите ви,свате;- Я забув(сказав Гриць) Як її у біса звати!
сонечко
2 posts
Стриб-стриб-стрибунці, на листочку – промінці, сонце з крапочками, інше – з промінцями. Сонечко велике промінчики слало, сонечко маленьке на листок сідало. А листок-пелюстка – жовтий і прегарний, то нарцис жовтенький – повний і весняний. Оце він у листі – довгенькім намисті, сонечко шукало, промінчики слало. В […]