Запитав Зураб Лучник
В свата свого Гриця:
-Ви,явно,підкаблучник
(Жінка у вас-“киця”;
А ще:”фея-чарівниця”,
“Щастя чималеньке”,
“Бджілка-трудівниця”,
“Сонечко ясненьке”)…
-Забагато вже дурниць
Мелите ви,свате;-
Я забув(сказав Гриць)
Як її у біса звати!