Відвідав раз я град наш стольний І епізод почув”прикольний” (Його повідав тренер баскетбольний- Кум мій”антиалкогольний”)… …Сім’я додому прибрелася І жінка мовить спромоглася: -Що за”горбина”тут взялася (У нас підлога…піднялася)? Може,стіни просідають, Чи сусіди поверх розбирають (Пальта з вішалки спадають І долівку…”підмітають”)? Чи не туди ми забрели (Що за […]
стіною
2 posts
Оце кум дивне учудив (Такого не було зроду)- Власну партію створив “По захисту природи”. Якось я його зустрів На мітингу столичнім І розмову з ним повів Про справи політичні. -З вами щось”не те”. -А що не так зі мною? -За природу встаєте Стіною кам’яною… -Не в природі […]