Не питай, чому Я опускаю очі. Не питай, чому Я бачитись не хочу. Не питай мене, Бо відповідь ти знаєш. Може, все мине?.. Не цього я жадаю. Не питай, коли. Минуле не змінити. Все це ми пройшли І час настав любити. Не питай, чому Я так тебе жадаю. Не лишай […]
Сум, недосказанність, провина
2 posts
В моїм телефоні десятків зо два номерів, Які все мовчать, а їх власники в іншому світі… Не знаю чому, та здається і досі мені Що має отой абонент ще хоч раз подзвонити… Лишилися теми для спільних розмов ще у нас, І щось недоказане давить тривогою в груди… Здавалось колись […]