-Де винайшли автородео (Сусід якось Яшка питає) В Парижі чи в Монтевідео? -У нас(Яшко відповідає)!!! Це-завдяки моїй дружині (Примружив очі лукаво);- Коли їздить на машині… Їй(!)довірено було право!
сусід
3 posts
-Де тварин записали (Сусід питає Ядвигу) Тих,котрі не попали У”Червону книгу”? Почув від молодиці: -Записані дуже гарно Усі ці звірі(й птиці)… У книгу кулінарну!..
Запитав у кума кум Наум: -Чому сусід ваш розкошує? І відповів Христофор-кум: -Тому що…доказів бракує…