На базарі молодик Ще з ранку торгує: -Ондатра-супершик (Будь-кому пасує)!!! Підійшов один дідок- Товар став оглядати: Пом’яв шапки передок І таке почав казати: -Не дуже оригінально “Надуваєте”,юначе;- Адже це натуральне Хутро…собаче(!!!)… -Тихше!Вип’єм чарку (Лиш би ви мовчали)- То ж мою…вівчарку… Ондатрою(!!!)звали…
торгує
2 posts
Гната перестрів Дмитро Й питання задає: -Чи синочок твій Петро Справедливим є? -У крамниці він працює (Я у нього побував);- Справедливо все ж торгує, Бо й мене…обрахував!..