На базарі молодик Ще з ранку торгує: -Ондатра-супершик (Будь-кому пасує)!!! Підійшов один дідок- Товар став оглядати: Пом’яв шапки передок І таке почав казати: -Не дуже оригінально “Надуваєте”,юначе;- Адже це натуральне Хутро…собаче(!!!)… -Тихше!Вип’єм чарку (Лиш би ви мовчали)- То ж мою…вівчарку… Ондатрою(!!!)звали…
товар
2 posts
-З самого ранку торгую (Кумові Абрам сказав);- Ніхто насоси не купує- Ще і одного не продав! Добре товар вихваляю Кожному,хто підійде; І щит рекламний маю, Та діло щось не йде… -Скажу,чому немає спросу- Рекламні слова заважають: “Чудові придбайте насоси, Які повік не підкачають”!..