-Із яких ти виліз нетрів?;- За три рази беруть,Муртаз, Довжину в 17-ть метрів, А ніяк аж не…за раз(!)…
три
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Із яких ти виліз нетрів?;- За три рази беруть,Муртаз, Довжину в 17-ть метрів, А ніяк аж не…за раз(!)…