-Із яких ти виліз нетрів?;-
За три рази беруть,Муртаз,
Довжину в 17-ть метрів,
А ніяк аж не…за раз(!)…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-Із яких ти виліз нетрів?;-
За три рази беруть,Муртаз,
Довжину в 17-ть метрів,
А ніяк аж не…за раз(!)…