-Що таке”двоборство” (Клима кум питає) Й що таке”триборство” (І його не знаю)?.. -Перше-коли на кругу (Пролунало від Клима) Двоє борються;а друге- Коли й суддя є з ними!..І
триборство
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Що таке”двоборство” (Клима кум питає) Й що таке”триборство” (І його не знаю)?.. -Перше-коли на кругу (Пролунало від Клима) Двоє борються;а друге- Коли й суддя є з ними!..І