-За тебе я дуже боюся (Онук став казати), Адже страшно,дідусю, В ніч сторожувати? У вареничків кучку Линув сметану масну: -Ой,тривожно,онучку, Допоки…засну(!!!)…
тривожно
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-За тебе я дуже боюся (Онук став казати), Адже страшно,дідусю, В ніч сторожувати? У вареничків кучку Линув сметану масну: -Ой,тривожно,онучку, Допоки…засну(!!!)…