-А чи”фізик”-шахів любитель (Дмухнув Геннадій цигаркою)? -Ні.Займається цей вчитель… Орієнтуванням парковим!.. Кільця Гена випускає: -Оце новина(Ну і ну)! І зі мною…ТАКЕ буває, Як зайву чарчину хильну!
цигарки
2 posts
-Оце я,куме Абрам, Про цигарки спитаю: Які імпонують вам? -Японські та з Китаю. -А чи можна уточнити (Поцікавився Рогдай)? -Так.Люблю палити… “Цу-зиє”і”Дай-дай”!..