-Що такого відбулося (Чи не хочете учитись)- Як це вам удалося… Знову(!)запізнитись? -Не винні прибульці маленькі Й…умови…погодні… Тут ТАКЕ”діло”…простеньке;- Проспав я сьогодні… -Ну,ви даєте,студент (Подиву немає меж)… А причина в той момент? -Не…виспалась(!)теж…
учитись
1 post