-Що такого відбулося
(Чи не хочете учитись)-
Як це вам удалося…
Знову(!)запізнитись?
-Не винні прибульці маленькі
Й…умови…погодні…
Тут ТАКЕ”діло”…простеньке;-
Проспав я сьогодні…
-Ну,ви даєте,студент
(Подиву немає меж)…
А причина в той момент?
-Не…виспалась(!)теж…