-Що за запах стоїть?..- Старшина спитав повільно.- І нестерпно смердить У казармі(!)так сильно? -Вчасно підказали”діло”! Провітрюєм(бо-хана)! А до вас же…не смерділо, Товариш старшина!..
вчасно
3 posts
До Парижу прибули Микола та Вова… В ресторан зайшли- Почали розмову… -“Їхню”знаю класно (Промовив”Ніколя”)- Головне-це…вчасно Додавати слово”ля”. Ось дивіться:Гарсон! Ля-ковбаси ля-несіть, Ля-також ля-випивон І ля-хліба ля-візьміть! * * * Геть усе приніс гарсон Ще й сказав:-“Панове! Їли б тільки ви бульйон, […]