-Взяв я”сотню”вдома Й пішов до ворожки;- Не любиш(узнав)ти,Томо, Мене а ні трошки… -Я б даром таке сказала (Почув тут Кіндрат);- Важкі тепер часи настали, А ти…марнотрат(!)…
вдома
3 posts
До офісу чоловік Зайшов від спеки спітнілий, А у нього черевик Один-чорний,інший…білий. -Дома в обід,Абраме, Дасте лад(ви ж-моторний!)… -Навряд-там теж саме: Один-білий,інший…чорний.
-Скажіть,куме,ви малому (Бо йому ТАК не мине!);- Хай він вдома й біля дому Не передражнює(!)мене!.. -Ану,миттю перестав… Кобилою(!)ржати(!)… Й годі(Я кому сказав!) Мавпу(!)зображати!..