-Запитання я задам (Розмову кум веде): Які до вподоби вам Вітаміни:A чи D?.. -Зовсім ви не угадали- Ні-A…Ні-D…А тільки-C (Вживаю його чимало): ВинЦЕ,м’ясЦЕ,сальЦЕ!
веде
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Запитання я задам (Розмову кум веде): Які до вподоби вам Вітаміни:A чи D?.. -Зовсім ви не угадали- Ні-A…Ні-D…А тільки-C (Вживаю його чимало): ВинЦЕ,м’ясЦЕ,сальЦЕ!