-Запитання я задам
(Розмову кум веде):
Які до вподоби вам
Вітаміни:A чи D?..
-Зовсім ви не угадали-
Ні-A…Ні-D…А тільки-C
(Вживаю його чимало):
ВинЦЕ,м’ясЦЕ,сальЦЕ!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-Запитання я задам
(Розмову кум веде):
Які до вподоби вам
Вітаміни:A чи D?..
-Зовсім ви не угадали-
Ні-A…Ні-D…А тільки-C
(Вживаю його чимало):
ВинЦЕ,м’ясЦЕ,сальЦЕ!