Ти плачеш?.. Плачеш… Не соромся сліз. Ти вистояв в смертельному бою. Жахи із небуття ти переніс. І ось… Побачив донечку свою. Що нам оті прогнози лікарів? Тримай маленьку ручечку в долоні. Ти Смерть кістляву взяв – і обдурив. Життя – це усмішка малесенької доні. Мовчать жалобою затиснуті уста Чекав […]
вісь невороття
1 post