Прийшла жінка додому Й очам не йме віри;- Нема птахів вдома: -Де гуси,бузувіре? -Таке сталось”діло”: Гуси(як лелеки) Знялися й полетіли У вирій далеко… -Такого не було ніколи (Даремно обійняв)! Мабуть,ти,Миколо, На горілку їх зміняв?.. Звернувсь до Оксани: -Досить губи дуть!;- А то і барани… У гори підуть!..
я знову цілую ц губи
2 posts
Я знову цілую ці губи І торкаюся твого чола. Я знаю…давно вже не юна І минула моя вже пора. Хай буде! Весна за горами І літо десь пада в жнива, А я все кохаю без пам’яті Й радію, що ще не зима…