О, Господи! Я дякую Тобі, Що Ти – в мені, що Ти – завжди зі мною Що янголи бувають на землі І зігрівають нам серця любов’ю.
Янголи, Господь, Дякую
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okО, Господи! Я дякую Тобі, Що Ти – в мені, що Ти – завжди зі мною Що янголи бувають на землі І зігрівають нам серця любов’ю.