У кареті Ілля-пан Їде і нервує… На розвилці спить Іван (Нічого не чує). -Ану,мерщій на ноги (Бо буде гаплик)!; І скажи:яка дорога Веде в Кагамлик? -Налетіли як з-за рогу (Хлопець проказав)… Підняв раптом одну ногу І…наліво показав… “Вперше бачусь(дума Ілля) Із таким ПРОПАЩОМ”… -Покажи себе(дам рубля) Ще […]
їде
2 posts
Бачить зять Микита: Як пихата леді Їде теща гордовито На велосипеді. -Либонь,до ринку Вам,мамо,треба?.. -До погосту,синку (Виникла потреба). -Оце так”розклад” (Сказав зять по тому)! А транспорт назад Хто приведе додому?