У грудні Саша Заборюк Десь проживав за містом. Дістав лижі,зброю,пару брюк Й назвавсь БІАТЛОНІСТОМ!.. Літо:-Мені б оце кросівки? -Ще лижі у хорошому стані… -…і також гвинтівка(!)… -Що ж,купимо взуття Сані!..
за містом
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okУ грудні Саша Заборюк Десь проживав за містом. Дістав лижі,зброю,пару брюк Й назвавсь БІАТЛОНІСТОМ!.. Літо:-Мені б оце кросівки? -Ще лижі у хорошому стані… -…і також гвинтівка(!)… -Що ж,купимо взуття Сані!..