У грудні Саша Заборюк
Десь проживав за містом.
Дістав лижі,зброю,пару брюк
Й назвавсь БІАТЛОНІСТОМ!..
Літо:-Мені б оце кросівки?
-Ще лижі у хорошому стані…
-…і також гвинтівка(!)…
-Що ж,купимо взуття Сані!..
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
У грудні Саша Заборюк
Десь проживав за містом.
Дістав лижі,зброю,пару брюк
Й назвавсь БІАТЛОНІСТОМ!..
Літо:-Мені б оце кросівки?
-Ще лижі у хорошому стані…
-…і також гвинтівка(!)…
-Що ж,купимо взуття Сані!..