На вечірці у Ілони (Коли усі були вже п’яні) Забалакали…магнітофони (імпортний і вітчизняний): -Касет багато(ЇХ промовив) Господар обіцяв накупувати! Підтримав НАШ таку розмову: -Даси хоч трішки…пожувати!..
забалакали
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okНа вечірці у Ілони (Коли усі були вже п’яні) Забалакали…магнітофони (імпортний і вітчизняний): -Касет багато(ЇХ промовив) Господар обіцяв накупувати! Підтримав НАШ таку розмову: -Даси хоч трішки…пожувати!..