Для голосування необхідно авторизуватись

У нашому стилі

 На вечірці у Ілони

(Коли усі були вже п’яні)

Забалакали…магнітофони

(імпортний і вітчизняний):

 

 -Касет багато(ЇХ промовив)

Господар обіцяв накупувати!

Підтримав НАШ таку розмову:

-Даси хоч трішки…пожувати!..

1

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Yurii Kovall

441
Коментарі: 0Публікації: 261Реєстрація: 11-04-2020

Золоте перо

Достижение получено 20.04.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій