На вечірці у Ілони
(Коли усі були вже п’яні)
Забалакали…магнітофони
(імпортний і вітчизняний):
-Касет багато(ЇХ промовив)
Господар обіцяв накупувати!
Підтримав НАШ таку розмову:
-Даси хоч трішки…пожувати!..
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
На вечірці у Ілони
(Коли усі були вже п’яні)
Забалакали…магнітофони
(імпортний і вітчизняний):
-Касет багато(ЇХ промовив)
Господар обіцяв накупувати!
Підтримав НАШ таку розмову:
-Даси хоч трішки…пожувати!..