Спитала кума Соломія На пляжі у спеку: -А чи плавать кум уміє (Й чи дуже далеко)? Важко кум захекав: -Відповідь буде одна: Так-умію,так-далеко (До самого…дна!!!)…
захекав
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okСпитала кума Соломія На пляжі у спеку: -А чи плавать кум уміє (Й чи дуже далеко)? Важко кум захекав: -Відповідь буде одна: Так-умію,так-далеко (До самого…дна!!!)…