Спитала кума Соломія
На пляжі у спеку:
-А чи плавать кум уміє
(Й чи дуже далеко)?
Важко кум захекав:
-Відповідь буде одна:
Так-умію,так-далеко
(До самого…дна!!!)…
Для голосування необхідно авторизуватись
okСпитала кума Соломія
На пляжі у спеку:
-А чи плавать кум уміє
(Й чи дуже далеко)?
Важко кум захекав:
-Відповідь буде одна:
Так-умію,так-далеко
(До самого…дна!!!)…
Думок на тему ““Плавець”…”
Насмішили!