Яшкові вранці Голова на похмілля (Були вчора танці, Було і застілля)… “Повезло б хоч трошки (тапки темпом знайшов)- “Аперетиву”б ложку (Й на кухню зайшов)”… Ну,і диво бачить Яшка (О,мить щаслива!): На столі горілки пляшка Й дві пляшки пива!.. “Може,це здалося”? Погукав хлопчину: -Що тут відбулося (Скажи мені,сину)? […]
застілля
1 post