Яшкові вранці
Голова на похмілля
(Були вчора танці,
Було і застілля)…
“Повезло б хоч трошки
(тапки темпом знайшов)-
“Аперетиву”б ложку
(Й на кухню зайшов)”…
Ну,і диво бачить Яшка
(О,мить щаслива!):
На столі горілки пляшка
Й дві пляшки пива!..
“Може,це здалося”?
Погукав хлопчину:
-Що тут відбулося
(Скажи мені,сину)?
-Ви”на бровах”прийшли
(Добре десь набрались),
В двері насилу пройшли
І тут же”уклались”…
Вас за руки потягли
Бабуся та мати…
І на ліжко затягли…
Стали роздягати…
А ви як закричали
(Неначе контужений):
“Ану,хвойди,відстали;-
Я ж бо…одружений!”…