Мовив оператор Мартин: -Ще грошиків мені, Бо сьогоднішній(!)бензин Знову виріс у ціні! Торгуватися(!!!)не стану (Хоч вовком(!)завийте)! -Де ж я зараз їх дістану?.. О!Вчорашнього залийте!
завийте
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okМовив оператор Мартин: -Ще грошиків мені, Бо сьогоднішній(!)бензин Знову виріс у ціні! Торгуватися(!!!)не стану (Хоч вовком(!)завийте)! -Де ж я зараз їх дістану?.. О!Вчорашнього залийте!