Мовив оператор Мартин:
-Ще грошиків мені,
Бо сьогоднішній(!)бензин
Знову виріс у ціні!
Торгуватися(!!!)не стану
(Хоч вовком(!)завийте)!
-Де ж я зараз їх дістану?..
О!Вчорашнього залийте!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Мовив оператор Мартин:
-Ще грошиків мені,
Бо сьогоднішній(!)бензин
Знову виріс у ціні!
Торгуватися(!!!)не стану
(Хоч вовком(!)завийте)!
-Де ж я зараз їх дістану?..
О!Вчорашнього залийте!