Воєнлікаря вітає Призивник Єгор: -Здравія желаю, Товаришу майор! -Знаєш будто стіх Ти знакі разлічія! А єсть в сємьє псіх С манієй вєлічія? -Як вам сказати?..- Батько однієї днини Став себе вважати Головой(!)родини!..
желаю
1 post