-Мені щось дивне снилось (Зранку сказав ішачок): Ніби в пустелі опинились Віні Пух і П’ятачок… Почав П’ятачок теревені: -Що ж будем робить? -Стрілять(!)по мішені… “Кабан,що біжить”!!! -Напекло тобі в маківку (Де дістать її,скажи)? Віні Пух бере гвинтівку І кричить…”Біжи”!!!
зранку
2 posts
Виконроб Овсій по дачі Ще зранку став ходить- Непорядок він побачив;- Семен в траві лежить!.. -Чом працювать не згодні? -Та у тітки Катерини (Бач:трусюсь сьогодні) Справляли вчора іменини. -Зрозуміло…Діло ясне (Відповів на це Овсій)!;- Як не можеш цеглу класти, То тоді…пісок хоч сій…