28.03.20(9:30) Тюрма на волі… О люди, подивіться на планету! – Розгнівалась вона, і не на жарт, І навіть без гігантської комети, Нам влаштувала цей страшний кошмар.. Немає урагану, ані хмари, І землетрус будинки не трясе, Жах охватив усе, неначе чари, І на землі завмерло тихо все. Дитячий сміх не чутно, […]
Зустрічі
1 post