Іменини куми справляли (Кумові-тридцять було!);- На столі пляшки стояли І з транзистора ревло… Василю кум підливає (І сам дуже добре п’є), А той на куму поглядає Й питаннячко їй задає: -До таких чудес не звик (Це,мабуть,від п’янки???), Бо здається ваш язик… Чорним як у негритянки? -Та звичка […]
звичка
1 post