Іменини куми справляли
(Кумові-тридцять було!);-
На столі пляшки стояли
І з транзистора ревло…
Василю кум підливає
(І сам дуже добре п’є),
А той на куму поглядає
Й питаннячко їй задає:
-До таких чудес не звик
(Це,мабуть,від п’янки???),
Бо здається ваш язик…
Чорним як у негритянки?
-Та звичка клята підвела
(Поговорить я не байдужа)-
Коли на курорті була…
Засмаг(!) і він дуже!..
Думок на тему “Балакуча кума”
🤣😅😅😅😂😂😆😁👍