08.09.20(13:00)
Я не хочу бачити печалі..
Я не хочу відчувать жалю..
Хочу так щоб з радістю стрічали,
І “читати” по очах -“люблю”..
Щоб серця і душі відкривали,
Щоб хотіли бачити завжди,
Щоб на стіл гостинно накривали,
Хочу дуже я туди піти..-
Де немає суду ані зради,
В тебе біль чи радість, – все приймуть..
Якщо треба, – то дадуть поради…
Тебе раді бачить, завжди ждуть..
Не подивляться на тебе скосо,
Не осудять що вчинив “не так”,
А якщо потрібно, тобі скажуть,
Де загроза є, – покажуть “знак”…
І підтримають коли нестерпно
Розриває біль в душі твоїй,
Не злякаєш їх ти навіть смертю,
Будуть відчувати весь твій біль..
А коли прийдуть хвилини щастя,
То зрадіють що щасливий ти..
За таких людей можна померти,
За такими хочеться іти..
І в якийсь момент ти розумієш, –
Не важливо де є зараз ти..
А важливо справжніх друзів мати..
За якими хочеться іти..
▪️▪️▪️
Тетяна Т.-Н.
