Чи є в руках твоїх, володарю, той меч..
Що захищатиме від лиха твій народ?
Що ворогів розіб’є вщерть твоїх і наших
Й переможе смерть.
Чи є в руках твоїх, володарю, той щит…
Яким ти боронитимеш солдат, що помирають?
Що віддають життя за Україну,
Яку кохають.
Чи є у ніг твоїх, володарю, той крок
Який зробивши, зміниш майбуття
Своїх нащадків?
Яких у прірву відсилаєш йти
Таку страшну, що ти й не маєш гадки.
Чи є ліворуч тебе той камрат,
Який тобі у скруті допоможе?
Який пліч-о-пліч стане воювать
й з тобою разом голову положе.
Чи є у тебе совість? Гідність? Честь?
Чи бодай крихітка людського?
Чи є у тебе розум?
Хоча б злість на ворогів?
Чи боязнь перед Богом?
То,що ж у тебе є окрім грошей?
Нема нічого….бідний ти,владарю..тобі дісталася країна із країн.
А ти із неї люто кров хлистаєш.
Та є на цій землі весь мій народ.
Ми всі нащадки козаків великих.
І будемо стояти до кінця,
Поки не зникне із країни лихо..
Ми візьмемо до рук і щит, і меч
Який тобі, володарю, не сила.
І зробимо важливий крок,
Що ти зробити був не в силах.
Й ліворуч нас стоятиме камрат,
Якому не байдужа Україна.
Й тоді ми подолаєм ворогів…. Прийде той час….. Настане світла днина