У світі,де є печалей багато,
Де смуток панує і втома.
Частинка є та, для якої живу
Й хутчіш поспішаю додому.
Є щастя,яке із турбот дістає,
Яке надає снагу жити.
Яке довіряє й себе віддає…
Як можна його не любити?
Це щастя мені сам Всевишній послав,
Бо Діва Марія молила.
Молилась і я,щоб гріхи Бог простив.
І щастя собі народила.
Я й нині молюся
І вдень і вночі.
Ієсусу і Діві Марії,
Щоб був мій синок вірний вірі святій.
І щоб не втрачав він надії.
Молюсь,по-людськИ щоб завжди він чинив,
Щоб серце умів він почути.
Щоб жив по законам і зла не робив.
Щоб міг волю Божу збагнути.
Молюся,здоровим,щоб був мій синок…
І тілом здоровий,і духом.
З помИлок,щоб завжди виносив урок,
Щоб інколи був відчайдухом.
Є щастя у мене,за нього молю
І дякую Богу Святому.
Прошу,щоб синок мій Людиною був.
Щоб завжди вертався додому.
Не знаю,яка його доля чекає,
Які на шляху перешкоди.
Але хай завжди в його серці палає
Бажання палкої свободи.
Свободи від лиха, від зрад і жалю.
Свободи,що вірою зветься.
На Бога нехай він завжди упова
Й ніколи його не зречеться.
У світі,де є печалей багато
Я маю шматочок свій щастя.
Храни його ,Боже,від всякого лиха.
Всевишній,захисти від напастя
Думок на тему “Щастя”
Поетично, сповідально. Є глибина віри до Бога, Пресвятої Діви Марії. Є сила материнської молитви, потужна сила….Вражений