Для голосування необхідно авторизуватись

Матусю, а чому була війна?

– Матусю,    а  чому  була  війна?
– Скажений  звір  прикинувся  ягнятком.
– Ну  а  чому  ж  закінчилась  вона?
– Пліч-о-пліч  стали  за  свободу  син  і  татко.
– Матусенько,  як  не  впізнали  звіра?
– Багатії    з  війни    черпали      зиск.
А  інші…  Їх  згубила  підла  віра
У  власну    винятковість,  власний  лиск.

– Матусенько,  чом  плачеш  ти  ночами?
– Бо  знову  звір  дістав  святого  маску.
Брехливим  словом,  солодкими  речами
Про  рай  у  пеклі  розказує  він  казку.
– Матусенько,  не  побивайсь,  не  плач!
Я  виросту  і  подолаю  звіра!
– Я  знаю,  синку,    виростеш  силач!
Не  для  війни,  синочку,  а  для    МИРУ!!!

2

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Валентина Курило

56
Коментарі: 0Публікації: 15Реєстрація: 08-08-2018

Небайдужий читач

Достижение получено 03.03.2019

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 06.09.2018
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій