Для голосування необхідно авторизуватись

Хай буде дощ!

Дощ
Мряка
Телефон
Холодний день
Бере в полон
Як сон
І хмари ллють
А в серці – лють
Як ртуть
На дощ
На зеро теплоти
На те, що так
Далеко ти
І ти
Як дощ
Такий холодний
І німий
Такий далекий
І не мій
Ну що ж
Давно уже
Потрібен дощ
Пустелям
Вигаданих прощ
В краях
Де разом я і ти
І наше зеро самоти

І дощ…

3

Автор публікації

Офлайн 5 років

Vita Dembicka

211

Не треба слів, лиш почуття....

Коментарі: 14Публікації: 51Реєстрація: 14-04-2020

Срібне перо

Достижение получено 07.03.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 30.04.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій