Для голосування необхідно авторизуватись

Оптимістичне

Закуті страхом, в очах-страждання,

Переляк, відчай, що буде далі?

Що значить долі тяжке тривання?

Кому потрібні за біль медалі?

 

Чомусь боїмся ми смерті тихо,

Але не бачим під носом самим,

Що поруч з нами є гірше лихо:

Байдужість, зрада, війна між нами.

 

Горить країна, в густому смраді

Горять надіїї, горить майбутнє…

А хтось нажився і цьому радий,

На кутні зуби сміються трутні.

 

Та не згориш ти, моя Вкраїно,

Постанеш з пеплу, незламна Ненько!

Сам Бог підніме тебе з руїни.

Це буде скоро, цей час близенько!

 

Зірвемо маски, добріші станем,

Розправим плечі і в час прийдешній

Христос омиє запеклі рани

І враз прозрієм усі нарешті!

 

Воскреснем разом з тобою, Боже,

І в день буденний, не тільки в свято

Любов, надію, і віру зможем

В своїх долонях ми знов тримати.

5

Автор публікації

Офлайн 5 років

Vita Dembicka

211

Не треба слів, лиш почуття....

Коментарі: 14Публікації: 51Реєстрація: 14-04-2020

Срібне перо

Достижение получено 07.03.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 30.04.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій