Ти-те найкраще, що могло
Зі мною статися, напевно!
Даєш мені своє тепло,
Я цьому тішуся таємно…
Усе таємне-не для нас.
Чуття не можна приховати.
І ось тепер, саме в цей час,
Багато хочу так сказати…
Про справжність, чуйність, теплоту,
Про сенс життя, що дав мені ти.
І хоч люблю я темноту,
Та ти, як сонце, ясно світиш.
