«Наснись мені»
Наснись мені цієї ночі
І просто, палко обійми…
Ще раз побачу свої очі
В яких сховаюсь від пітьми
Наснись мені, бо я так хочу
Відчути твого серця стук
Від нього гибель я пророчу
Налиту тисячею мук
Свою погибель у неволі
Неначе твій, давно я раб
І стали плечі мої кволі
Все від твоїх щоденних зваб
Наснись мені, прийди з світанком
Нехай ця ніч, лише для нас
Покриє нас пянким серпанком
Я у очах твоїх погас…
Наснись мені, бо я так хочу
Спяніти наче тим вином
Свою погибель я пророчу
Ще, до світанку за вікном…
11.07.2020.
#наснись#поезіяукраїнською
