Тобі я хочу зрадити…Авжеж! Насправді! Так!
Віддатися заради тих, хто має певний смак.
Давно уже ти з іншою. Дай, Боже, щастя вам.
Я хочу бути грішною, чужою, хоч на грам.
Узяти і забути все, хай пам’ять міцно спить.
На попелищі скутими руками розтопить
Багаття, що сягатиме вогнями до зірок.
В його вогонь кидатиму духовний цей зв’язок.
Любов ця заморожена хай плавиться й горить!
Простому перехожому віддам її, беріть!
І байдуже, ким буде він, нехай бере скоріш!
Троянди в серці зрубані, хай сіється спориш.
Тобі я хочу зрадити, та Серце- побратим
Ходити хоче там, де ти близенько був із Ним.
Напевно так літ сто мине, чи вічність пролетить.
Тебе покинуть, стомлене, чи зможе хоч на мить?..

3 коментарі “Тобі я хочу зрадити”
Цікаво, тільки не затримуйтесь із Ним, бо він відвернувся від Вас, а отже любов його на випробування виявилась гнилою, а Ви любили більше уяву свою, яка виявилась недосконалою також. Заздрю Вам щиро, бо маєте можливість зрозуміти, що таке любов насправді і нехай оця справжня буде наступною.
Так, мені пощастило зустріти Її. Співчуваю людям, що не кохали.
Дякую Вам за розуміння моєї писанини)
З повагою, Віта
І таки я наполягаю на тому, що “тобі” треба замінити на “тебе”!!!