Напевно, ти щасливий, я не знаю.
Ідеш до Істини і Мудрість в тебе є.
Як Пілігрім ти прагнеш Небокраю,
А поруч завжди хтось тепло дає…
Напевно, я щаслива, я не знаю.
Не кожному вдається все простить.
Та потайки я все ж тебе чекаю,
Щоб задихнутися тобою хоч на мить…
Напевно, ми щасливі, я не знаю.
Хоч розійшлись дороги в два світи.
А може, любий, ми не те шукаєм?
Цього не знаю. Може, знаєш ти?..
