Усе на краще буде, так!
І кожен чашу вип’є сповна.
У Долі є таємний знак-
Як щастя нам налить по повній!!!
Мені відлила щедро так
Усмішок, радості, сарказму,
На кінчику ножа, на смак,
Додала трохи ще й обрАзи.
І смутку трохи налила,
І пристрасті, і насолоди,
Кохання світлого дала,
І зовсім з того я не проти.
Спасибі, Доленько, за все!
За те, що вмію я радіти,
Нехай всі прикрощі несе
Далеко в безвість теплий вітер!
Я не проти
